O NAS

Oferta

KB6 oferuje usługi wdrażania, optymalizacji i utrzymywania stron internetowych. Działamy głównie na rynku polskim, jednak współpracujemy także z klientami spoza kraju: z Niemczech, Kanady i USA.

Technologia

Tworząc witryny E-Commerce najczęściej korzystamy z CMS WordPress z WooCommerce. Jest to system zarządzania treścią, któremu zaufały setki tysięcy właścicieli i administratorów stron internetowych. WordPress daje nam dużą plastyczność i szerokie spektrum możliwości witryny, co wraz z WooCommerce jest dobrym fundamentem do tworzenia potężnych, a przy tym czytelnych sklepów internetowych. Mimo naszych preferencji nie ograniczamy się jednak do pracy tylko na wyżej wymienionych systemach.

Nasze wartości

Jesteśmy solidni. Jesteśmy praktykami – sami posiadamy swój sklep internetowy, więc nasze podejście do klienta łączy w sobie doświadczenie sprzedażowe i wiedzę techniczną. Staramy się, aby każdy nasz projekt był wykonany w miarę możliwości perfekcyjnie i aby całkowicie spełniał wymagania klienta i wpasował się w jego biznes.

Zapraszamy do współpracy.

70%
Jesteśmy polecani

70% naszych nowych Klientów przychodzi do nas z polecenia swoich znajomych, lub kontrahentów, dla których już pracowaliśmy. Twoja satysfakcja z naszej pracy ma dla nas znaczenie.

Referencje


"KB6 jest naszym partnerem w zakresie projektu graficznego oraz administrowania strony internetowej. Zakres prac graficznych i programistycznych obejmował między innymi: opracowanie koncepcji funkcjonowania strony www, realizację oraz zarządzanie treścią strony internetowej.

Firma kb6.pl okazała się profesjonalnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Ważnym aspektem we współpracy z kb6.pl jest duża otwartość oraz terminowość realizacji poszczególnych etapów projektu, a także życzliwość i dyspozycyjność wobec klienta.

Jest to solidny partner, którego cenimy przede wszystkim za fachowość połączoną z osobistym zaangażowanie we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zleceniodawcy usługi. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy."

Wojciech Kruszyński, właściciel biura architektonicznego Shape Studio shape-studio.pl

Wyślij prośbę o więcej informacji

Odpowiemy najszybciej jak się da – razem z darmową wyceną naszej współpracy.