OFERTA

E-Commerce

Budowa stron i sklepów internetowych

Projektujemy, budujemy i wdrażamy rozwiązania E-Commerce. Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do wymagań klienta, jednocześnie użyteczne i nowoczesne. Dokładamy starań, aby położyć także nacisk na responsywność i optymalizację SEO.

SEO

Optymalizacja SEO

Wierzymy, że każdy sklep internetowy musi być dobrze widoczny w wyszukiwarkach, a jego produkty powinny być łatwe w znalezieniu. Oferujemy usługi audytu i wdrożenia rozwiązań SEO dla e-commerce.

Analyt

Analityka

Dobrze jest znać efekty prowadzonych działań promocyjnych, znać zachowanie odwiedzających i na podstawie m. in tych danych rozwijać swój serwis internetowy. Służymy pomocą w zakresie wdrażania i konfiguracji narzędzi analitycznych.

Grafika

Projektowanie graficzne

Zajmujemy się także tworzeniem identyfikacji wizualnej dla firm. Projektujemy piękne loga, wizytówki, opakowania, bannery, grafikę na social media i wiele innych.

Doradztwo techniczne

Doradztwo i Wsparcie Techniczne

Jesteśmy firmą od zadań specjalnych. Jeśli potrzebujesz bardzo szybko przenieść stronę na inny serwer, włączyć SSL, zrobić kopię bezpieczeństwa danych, przekierować domenę, skonsultować nowe rozwiązanie – zgłoś się do nas.

Regulaminy dla stron i sklepów

Regulaminy dla Sklepów Internetowych

Oferujemy Państwu profesjonalne regulaminy dla serwisów E-Commerce. Taki dokument zabezpiecza działalność firmy i jest zgodny z polskim prawem. Nasze regulaminy są pisane od A do Z pod sklep Klienta i konsultowane z prawnikiem.

Wyślij prośbę o więcej informacji

Odpowiemy najszybciej jak się da – razem z darmową wyceną naszej współpracy.

TECHNOLOGIE